NajduZboží.cz

NOVÉ ZBOŽÍ
DÁREK K OBJEDNÁVCE
NAD 8 000 KČ

Heureka.cz - Porovnání cen a srovnání produktů z internetových obchodů

 

 


Úvod »Hračky» Velká policejní stanice, stavebnice Jixin policie XXL


        

Velká policejní stanice, stavebnice Jixin policie XXL

Policejní stanice

top produkt

 

Číslo produktu: P128
Barva:
Cena:
799 Kč ( Nejsme plátci DPH )

Kompletní specifikace

Velká stavebnice POLICEJNÍ STANICE XXL ( 8188 A). Velmi oblíbená stavebnice.

Postavte si svou vlastní policejní stanici. Záleží jen na vás jak bude stanice vypadat. Stavebnice obsahuje policejní policejní vrtulník, policejní autíčko - to vše na baterie. Tato bohatá sada poskytuje jedinečnou příležitost rozvíjet fantazii, zručnost a motorickou koordinace dětí. Hrou se má dítě možnost naučit logicky myslet, stavět objekty a motoriku cvičí skládáním jednotlivých bloků stavebnice na sebe.
Pro rodiče je to jedinečná možnost jak spolu s dítětem při stavění prožít nezapomenutelné chvilky. Nabízíme klasický soubor skládající se ze 110 prvků.
Jednotlivé bloky jdou velmi dobře skládat na sebe, protože jsou velké a dobře zpracované.

Sada obsahuje: - policie auto velikosti cca 14,5 x 7 x 10 cm na baterie - Policejní vrtulník s přibližnými rozměry 16 x 7 x 11,5 cm na baterie - policejní motocykl s přibližnými rozměry 10 x 3 x 6 cm na baterie - 4 policisté - postava zlodějů - 31 různých bloků velikosti budovy, -2 sloupy - tři policejní zábrany, - dva stožáry, - jedna vlajka - bariéra základu, - chlapec - 2 židle, - 3 okna
- 3 dveře - 4 dekorativní prvky Rozměry krabice o rozměrech 60 x 42 x 9 cm Jednotlivé prvky stavebnice jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu, který zaručuje dlouhou životnost a odolnost. Zvuky auta a vrtulníku, další zlepšují zábavu. Napájení na 4 AA baterie (není součástí dodávky) . Celá hračka je navržena tak aby zaujala dítě na první pohled. Jsme přímými dovozci prezentovaných hraček. Hračka je určena pro děti od 3 let a je certifikát CE.

NGQzOWZ